Portal kulturystyczny MrOlympia.pl » Blog » Zawody Mr. Olympia – już w ten weekend!
Mr. Olympia 2017 in Livestream 760x490 - Zawody Mr. Olympia – już w ten weekend!. o-zawodach, mr-olympia-2017

Zawody Mr. Olympia – już w ten weekend!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Na ten moment czekamy od dawna! Już w ten weekend odbędzie się kolejne święto kulturystyki. Zawody Mr. Olympia po raz kolejny zgromadzą tysiące fanów – zarówno w Las Vegas, jak i przed telewizorami na całym świecie. Czy tegorocznym zawodnikom uda się pokonać sześciokrotnego mistrza bodybuldingu Phila Heatha? Na jakie nagrody mogą liczyć najlepsi?

Szczegóły imprezy

Tegoroczne zawody Mr. Olympia odbędą się w weekend 15 i 16 sierpnia w Orleans Arena. Las Vegas jak co roku zamieni się w światową stolicę kulturystyki. Początek obydwu spotkań zaplanowano na godzinę 19:00. Jaką nagrodę zgarnie zdobywca tytułu? Organizatorzy tym razem nie zdradzili szczegółów w tej kwestii. W ubiegłym roku nagrodą za pierwsze miejsce było 400 000 dolarów, natomiast odpowiednio za drugie i trzecie miejsce na podium – 150 i 100 000$. Patrząc na wciąż rosnące zainteresowanie zawodami Mr. Olympia, trudno przypuszczać, by tegoroczne stawki były niższe.

 

Kto wygra tytuł?

W tym roku po raz kolejny swój udział w zawodach zgłosił Phil Heath. Tego pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – sześciokrotny zdobywca tytułu Mr Olympia, uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami, jeden z najbardziej tytułowanych kulturystów na świecie. Jeżeli w ten weekend uda mu się dołączyć do swojej kolekcji kolejne trofeum, to w liczbie zwycięstw dorówna samemu Arnoldowi Schwarzeneggerowi. Jednak Phil ma w tym roku wielu godnych siebie rywali: Brandon Curry, Dexter Jackson – który z nich zdobędzie tytuł? Czekamy z niecierpliwością!