karmowskii - Michał Karmowski. biografie

Michał Karmowski

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Ulubieniec publiczności

Michał Karmowski to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich kulturystów. Zwycięstwa w wielu sportowych konkursach przyniosły mu uznanie specjalistów, natomiast otwartość i chęć dzielenia się swoim życiem zagwarantowały mu rzeszę wiernych fanów. Karmowski przyzwyczaił nas do codziennego kontaktu – za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych możemy podglądać zmagania sportowca w wolce o idealną sylwetkę. Czym jeszcze zaskoczy nas Karmowski? Przeczytaj biografię tego słynnego kulturysty i poznaj szczegóły jego fascynującego życia.

karmowski - Michał Karmowski. biografie

Mistrz Polski

Michał Karmowski urodził się 28 stycznia 1979 roku. Już od najmłodszych lat wykazywał duże zainteresowanie sportem i aktywnością fizyczną. Michał Karmowski od lat zawodowo zajmuje się kulturystyką – jest laureatem wielu nagród i zdobywcą niezliczonej liczby medali. Do największych osiągnięć Karmowskiego zaliczyć można przede wszystkim zdobycie Pucharu Polski oraz tytułu Wicemistrza Europy w kulturystyce.

Pozostałe osiągnięcia kulturysty to chociażby:

– I miejsce: Mistrzostwa Polski Federacji WFF WBBF Poland w Kulturystyce i Fitness FIT-KIA, Starogard Gdański, 2014,
– I miejsce: Mistrzostwa Polski NAC, Lębork, 2013,
– I miejsce: Puchar Polski NAC, Przodkowo, 2011.

Otwartość i szacunek

Co wyróżnia Karmowskiego? Nie tylko świetna sylwetka, ale także doskonały kontakt z fanami. Jego działalność publiczna zaczęła się jeszcze w 2012 roku, kiedy to powstał pierwszy program on-line Kramowskiego, finansowany przez jego sponsora – TREC Nutrition. Prawdziwą sławę zyskał jednak w 2013 roku gdy wystąpił w popularnym wówczas programie „Być Jak Jan Błachowicz”. Ze względu na zainteresowanie, które wzbudził wśród internautów, kulturysta postanowił jeszcze bardziej zaangażować się w działalność medialną. Wtedy też ruszył jego kanał na platformie YouTube a filmiki z jego codziennych treningów zaczynają się pojawiać coraz częściej.

Dobry przykład

Można powiedzieć, że internetowa popularność Karmowskiego przekuta została w coś dobrego – „Jaglak” znany jest z przekazywania dobrych wzorców i nieustannego motywowania. Kulturysta na każdym kroku podkreśla, jak ważne są podstawy: mądra dieta i zdrowy tryb życia. Jest również zdecydowanym przeciwnikiem używek oraz odżywek. Swoją postawą neguje popularny stereotyp sportowca sylwetkowego: nastawionego jedynie na rozrost mięśni, zimnego człowieka. Karmowski podkreśla jak ważni są dla niego rodzina i fani – dzięki temu popularność zdobył nie tylko wśród mężczyzn, ale też kobiet.

Uwielbiany przez wszystkich

W swoich działaniach Karmowski szczególnie rozwija się w dziedzinie komponowania diety, dobierania suplementów i odpowiedniego treningu. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem i świetnymi wynikami w sporcie sprawiają, że działania Karmowskiego zyskały duże uznanie wśród specjalistów, a on sam został obdarzony przez fanów dużym zaufaniem.  Obecnie jest jednym z najpopularniejszych kulturystów w Polsce.