IMG 8361 760x490 - Lazar Angelov. biografie

Lazar Angelov

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Lazar Angelov, zwany bułgarskim terminatorem, urodził się w Sofii w połowie lat 80. Angelov słynie z ciała o idealnych proporcjach i jest uznawany za posiadacza jednej z najlepszych męskich sylwetek na świecie. W swojej codziennej pracy Bułgar pomaga innym w dążeniu do ideału – jest trenerem personalnym fitness, a także służy naocznym przykładem – pracuje jako model. Na czym polega fenomen posiadacza ciała idealnego?

Lazar Angelov – trudne początki

Angelov treningi rozpoczął jeszcze jako dziecko. Chętnie opowiada o tym, że uwielbiał wówczas filmy akcji i chciał wyglądać jak ich bohaterowie. Początkowo marzeniem Lazara było zostanie gwiazdą NBA. Bułgarski kulturysta trenował koszykówkę przez 10 lat swojej młodości. Jego talent i wysiłki doceniono i w wieku 16 lat Angelov został powołany do juniorskiej reprezentacji Bułgarii. Wkrótce jednak musiał pożegnać się ze swoimi marzeniami. W wieku 18 lat trafił do wojska, gdzie stracił formę i zrozumiał, że już nie uda mu się do niej powrócić. Pogodził się z tym, że nigdy nie zagra w NBA. Nie poddał się jednak i nie porzucił pragnienia o byciu wielkim. To właśnie wtedy Angelov postanowił na poważnie zająć się kulturystyką.

Pasja na całe życie

W wojsku Lazar odkrył swoje prawdziwe powołanie. Poznał sztukę dążenia do lepszego –sprawniejszego i piękniejszego ciała. Gdy wyszedł z wojska, uzyskał certyfikat trenera osobistego z National Sports Academy. Od tej chwili całe swoje życie postanowił poświęcić kulturystyce. Nieprzeciętny wygląd i sprawność zawdzięcza ciężkim treningom oraz diecie. Słynie ze swojej nieugiętości i bezkompromisowości. Angelov nigdy nie odpuszcza i to widać, a jego wysiłek procentuje.

Człowiek wszechstronny

Bułgar chętnie wyjawia fanom tajniki swojego sukcesu, choć oczywiście nie robi tego za darmo. Udało mu się zbudować imperium oparte na sławie ikony perfekcyjnej sylwetki. Pracuje jako trener personalny i jako model. Udziela porad na portalach społecznościowych i własnym kanale na YT, motywuje także w prywatnych poradach na swojej stronie internetowej. Niedawno napisał nawet książkę! Bułgar dzieli się również dietami, które stosuje. Lazar podkreśla, że nie stosuje sterydów i propaguje czyste, odpowiedzialne i sprawiedliwe podejście do sportu. I za to go cenimy.